środa, 11 marca 2015

Naleśniki ze śmietanką i cukrem.



Jeśli chociaż trochę podoba Ci się mój blog to możesz postawić mi kawę  ( wesprzeć ) tutaj : buycoffee.to  Dzięki Twojemu wsparciu będę mógł tworzyć jeszcze lepsze treści dla Ciebie. Z góry dziękuję !

 
Składniki :
Gorące naleśniki
5 łyżek śmietany 18 %
2 łyżki cukru kryształu
Sposób wykonania :
 Śmietanę wylewamy do małej miseczki, wsypujemy cukier, dokładnie mieszamy razem, aż cukier się rozpuści. Ciepłe jeszcze naleśniki zwijamy w ruloniki. Koniec naleśnika moczymy w przygotowanej śmietanie i jemy.

 Poniżej znajdziesz linki afiliacyjne. Jeśli skorzystasz z któregoś z niżej polecanych produktów ja dostanę prowizję , którą przeznaczę na rozwój mojego bloga, dzięki temu będę mógł tworzyć lepsze treści dla Ciebie. 

 Tutaj znajdziesz produkty finansowe, dzięki którym odłożysz pieniądze na lepszy sprzęt do Twojej kuchni. Przeszukaj oferty i zamów online : konta oszczędnościowe Sprawdź także tutaj : konta oszczędnościowe dla Ciebie 

 Kup nowy sprzęt AGD do swojej kuchni w atrakcyjnych cenach : https://www.ceneo.pl/Sprzet_AGD#cid=3802&crid=789864&pid=3068 

 Tutaj kupisz produkty takie jak : wyposażenie kuchni, sprzątanie domu, meble, oświetlenie i wiele innych bez wychodzenia z domu : https://www.ceneo.pl/Delikatesy#cid=3802&crid=789865&pid=3068

 
 Tutaj znajdziesz przepis na ciasto naleśnikowe : Naleśniki z dodatkiem wody mineralnej

     Smakują wyśmienicie ! Polecam !

                

 Życzę smacznego !

     

1 komentarz:

  1. proste, szybkie i na pewno smaczne:)
    wypróbuję

    OdpowiedzUsuń