niedziela, 10 kwietnia 2016

Koktajl owocowy banan+ananas+ truskawki.Składniki :                          na około 2 szklanki soku
1 dojrzały banan
1/2 ananasa
25 dkg dojrzałych truskawek ( świeże lub mrożone )
Sposób wykonania :
 Banana i ananasa obierz ze skórki, pokrój na małe kawałki. Truskawki dokładnie opłucz pod bieżącą wodą , usuń szypułki. Do podajnika Twojej wyciskarki lub sokowirówki włóż po kolei : pokrojony banan, ananas, truskawki. Uruchom urządzenie. Sok najlepiej wypić od razu, ale w zamrażalniku możemy go przechowywać przez kilka dni, jeśli chcemy go sobie zrobić więcej. Wystarczy wyjąć zamrożony sok wieczorem, wstawić go do lodówki lub spiżarni i rano go wypić.

 Jeśli chcesz pięknie i zdrowo wyglądać, zgubić parę kilogramów, a przy okazji usunąć ze swojego organizmu szkodliwe toksyny zapamiętaj to hasło : Co dzień rano szklanka soku zamiast kawy !  :)) 

 Każdy dzień lub co kilka dni pij oczywiście soki z różnych owoców i warzyw. Możesz je sobie przygotowywać z takich owoców i warzyw jakie w danej chwili masz pod ręką. Możesz eksperymentować z różnymi owocami i warzywami. Na moim blogu znajdziesz wiele ciekawych przepisów na naturalne soki owocowo-warzywne. Zapraszam więc Cię do odwiedzania mojego bloga co jakiś czas po nowy przepis.


                             Życzę dużo zdrowia !

   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz